Кәсіби білім

MPO талшықты секіргіштердің сым тізбегінің типі қандай?

2021-03-18
MPO талшықты патч шнурының сымдардың реттілігі немесе полярлығы ANSI / TIA-568-C стандартты құжатындағы MPO алдын-ала аяқталған оптикалық талшықты кабельдің, MPO тарату қорабының, MPO қосқышының әр түрлі сызықтық орналасуы түрінде болады. 3 және 10/40 / 100G Ethernet мультимодты талшықты беру жүйесінің интерфейсінің форматы сипаттамаға ие. Бұл жұмыста MPO талшықты секіргіштердің A, B және C сымдарының кезектілігі келесі түрде келтірілген:
Тапсырыстың егжей-тегжейлерінде Mothod A және A Type, Mothod B және B Type, Mothod C және C Type бірдей мағынаға ие. Қытай тілінде А типі параллель тәжірибе, В түрі кроссинговер, С түрі сызық жұбы арқылы өту. . Алайда көптеген кәсіби емес талшықты патч өндірушілері немесе MPO талшықты секіргіштерін шығармай тек бір және екі ядролы секіргіштер шығаратын өндірушілер, түсінігі жеткіліксіз болғандықтан, MPO сызықтар тізбегінің параллель тәжірибесін көбінесе қиылысу практикасымен шатастырады, өйткені шатасудан аулақ болу үшін немесе қажет емес ысыраптарды азайту үшін сызбаларды стандарт ретінде қабылдаңыз.
40G QSFP модулінде әдетте В типті формасы қолданылады, бірақ соңғы түрінде ол тапсырыс берушімен расталуы керек.